PROGRAM:
| · 09:30 ‒ 10:00 | Regisztráció, üdvözlő kávészünet |
| · 10:00 ‒ 10:10 | Teszárik Zoltán, a Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara Információtechnológiai Bizottságának tagja, az Anderson Group Hungary Kft. ügyvezetőjének köszöntő beszéde |
| · 10:10 ‒ 10:30 | "Hogyan támogatjuk a vállalkozások digitális jelenlétét?" – Czimbalmos Levente, az MKIK Digitalizációs Kollégiumának titkára, és az MVP 2.0 projekt módszertani vezetőjének előadása |
| · 10:30 – 10:45 | DIMOP_PLUSZ Irányító Hatóság előadása a jelenleg elérhető európai uniós pályázati konstrukciókról |
| · 10:45 – 11:00 | Ügyféligényre szabott digitális megoldások: vállalkozások előnyben – a Farkas Zoltán a Magyar Telekom Nyrt. képviseletében |
| · 11:00 – 11:15 | „Vállalati digitalizáció a gyakorlatban” – Wágner György Tamás, a Gyapinet Bt. ügyvezetőjének előadása |
| · 11:15 ‒ 11:30 | Kávészünet |
| · 11:30 ‒ 11:45 | "Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja!" – Dr. Kelemen Csaba, a Nemzetgazdasági Minisztérium főosztályvezetőjének nyitóelőadása |
| · 11:45 – 12:00 | Késmárki Gergely, a BlueBax Solutions Kft. ügyvezetőjének előadása |
| · 12:00 – 12:50 | Kerekasztal-beszélgetés: "A vállalkozások online megjelenésének és digitalizációjának fejlesztési lehetősége" témában kormányzati, kamarai és szolgáltatói résztvevőkkel (Dr. Kelemen Csaba főosztályvezető, NGM; Czimbalmos Levente titkár, MKIK Digitalizációs Kollégium, projekt módszertani vezető, MVP 2.0; a Magyar Telekom Nyrt., Wágner György Tamás, a Gyapinet Bt., Késmárki Gergely, a BlueBax Solutions Kft.) A kerekasztal-beszélgetés moderátora: Kristóf Péter Infotér Egyesület és a Magyar Innovációs Szövetség (MISZ) képviseletében. |
| · 12:50 ‒ 13:15 | Kérdések-válaszok |
| · 13:15 ‒ 14:00 | Szendvicsebéd |
| · 14:00 ‒ | Rendezvény vége |
A programváltozás jogát fenntartjuk!